Malowanie natryskowe Barlinek - Oferta nr 119231 - Oferteo.pl

Malowanie natryskoweCena do uzgodnienia

Malowanie natryskowe specjalnym agregatem hydrodynamicznym to nowoczesna, szybka i wydajna metoda malowania. Najlepiej sprawdza się w przypadku dużych powierzchni, a więc ścian, elewacji, sufitów, itp. W zależności od rodzaju powierzchni, jakości materiału (farby), ilości kolorów, jakości sprzętu można zaoszczędzić do około 30% farby lub innego używanego materiału względem tradycyjnej metody ręcznego malowania wałkiem; w niektórych wypadkach zużycie to może okazać się większe do około 20%, ale przypadki te są rzadkie i dotyczą okoliczności, w których stosuje się tradycyjne metody malowania, dlatego nie będziemy ich opisywać.

Malowanie tą metodą pozwala na uzyskanie gładkiej i jednolitej powierzchni – bez faktury pozostawianej przez wałek; warto dodać, że szczególnie bardzo duże powierzchnie ścian i sufitów wyglądają lepiej, gdyż pomalowane są metodą natryskową. Uniwersalność metody może być stosowana zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Duża wydajność: średnie tempo pokrywania powierzchni tą metodą osiąga kilka metrów kwadratowych na minutę; przy użyciu jednego agregatu można w ciągu dnia pomalować ponad 1000m2 powierzchni (należy pamiętać o czasie potrzebnym na bieżącą obsługę agregatu).

Polska
 
 


Liczba wyświetleń strony: 138